Karrik pune

Shitet nga: Toni 28 Shk 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesh Karrik shum e Mir praktike qmimi 25$ 049-366-546
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim