Karrika per lokale

Shitet nga: Rexhep carani 23 Mar 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
te interesuarit na kontaktojne ne numrin e telfonit per me shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim