Karrika shum te mira

Shitet nga: titi 07 Jan 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes karrika shum te mira dhe shum te rujtme jan gjethsej 16 karrika te njejta dhe shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim