Karrika+tavolin

Shitet nga: Gramos 26 Jan 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
6 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim