Karrika tavolina sidhe te gjitha mjetet per kuzh..

Shitet nga: Sherif.Maliqi 03 Pri 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet i gjth inventari per lokal te hotileris jan te perdorura shum pak igjith malli jan shum ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim