Karrikat nga IKEA

Shitet nga: bujari 05 Shk 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten karrikat per lokale jon 64 copa mundeni me kontaktu vetem me viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim