Karrikat per zyre per kompjutera

Shitet nga: .. 08 Dhj 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten karrikat per zyre per kompjuter etje jan te perdorta po me ba bajn i jap me qmim te volitshum komplet me cop jan qmimi ma ndryshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim