Karrike zyre pune etj..

Shitet nga: Toni 11 Mar 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
She's karrike pune zyre shum e mir 25€ e rujtun e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim