Komplet 4 tavulina me 4 karrika

Shitet nga: kadrush 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes komplet 4 tavulina me 4 karrika shum ne gjendj te mir 100euro kompleti po sa kan ardhur nga holanda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim