Mobilje

Shitet nga: Adi 23 Mar 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina 9
Karrika 42
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim