Mobilje

Shitet nga: Mitrovice 13 Nën 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten mobiljet. 2 divan treshe, dhe 1 fotele.

CMIMI SIPAS MARREVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim