PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: zdrukthtaria kosova 15 Jan 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE ME DIMENZJONE TE NDRYSHME NGJYRA SIPAS POROSIS MOB 044 857 313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim