PRODHOJM TAVOLINA,KARRIKA DHE SEPARE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ZDRUKTHTARIA KOSOVA 12 Mar 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
PRODHOJ TAVOLINA KARRIKA DHE SEPARE ME DIMENZIONE TE NDRYSHME NGJYRA SIPAS POROSIS MOB 044857313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim