PRODHOJM TAVOLINA KARRIKGE DHE SEPARE

Shitet nga: Zdrukthtaria kosova 15 Jan 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
PRODHOJM TAVOLINA KARRIGA DHE SEPARE ME DIMENZIONE TE NDRYSHME NGJYRA SIPAS POROSIS 044 857 313.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim