Paleta, tavolina dhe karrige

Shitet nga: Pleurat 05 Tet 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Punoj me porosi tavolina dhe karrige nga paletat. Gjithashtu edhe paleta ne kombinim me metal.
Per me shume kontaktoni edhe ne viber, ose ne email pleurattii@live.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim