SHITEN MOBILJET

Shitet nga: Man 22 Shk 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten tavolina,karriget dhe raftet për më shumë kontaktoni në numrat:
+37744844905
+38649618007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim