SHITET URGJENT TREPEZARIA ME KARRIGE

Shitet nga: Privat 30 Pri 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet urgjent trepezaria me 6 karrige ne gjendje shume te mire.
Mund edhe te zgjatet ne mes e ka edhe nje pjese shtese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim