Shes dhe Ndrroj TAVOLINE

Shitet nga: bes 13 Mar 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes dhe ndrroj tavolinen . Ne gjendje te mir. Boj ndrrim me ndonje send qe me konvenon. Varet qka ofroni ju.


Tel dhe viber +377 44 979 202
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim