Shes karrika per lokale

Shitet nga: Sead 16 Sht 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes karrika per lokale vetem 3 muaj te perdorura ne gjendje shum te mire.i kam 20 karrika dhe 5 tavolina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim