Shes tavolinen e punes

Shitet nga: bes 13 Mar 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes dhe ndrroj tavolinen e puness me ndonje send qe me konvenon .


Tel dhe viber +37744979202
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim