Shiten 2 Tavolina me nga 4 karrige

Shitet nga: Blerim 23 Tet 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 2 Tavolina me nga 4 karrige, jane te paperdorura.
Mund te na kontaktoni edhe ne viber: 049343749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim