Shitet trapezaria

Shitet nga: Xxxx 20 Jan 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet trapezaria prej Drunit shum pak e perdorne me 6 karrika ,trapezaria ka mundsin edhe te zgjatjes ne raste kur keni nevoj ,tavolina osht shum shum e rujtne e mirmbajtur mir per aq koh sa e kam mbajt ,Kontaktoni ne numrin 049124513
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim