TAVOLIN BUKE ME 6 KARRIKA VETEM 240 si dhe ripa..

Shitet nga: labi dekor 18 Shk 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
TAVOLIN BUKE ME 6 KARRIKA VETEM 240
PRODHOJ SI DHE RIPAROJM TE GJITHA PREJ MOBILEVE PUNOJM EDHE ME POROSI SI PSH
KUZHINA KLASIKE DHE MODERNE
DHOMA GJUMI
DHOMA PER FEMI
TAVOLINA PER DHOMA
KOMODA PER TV
KARRIKA ME SHUMIC DHE PAKIC
KOMPLET INVERTARIN PER KAFENE, RESTORANTE
PARADHOMA ETJ ETJ
JU MIRPRESUM ME NI QMIM SHUM TE VOLITSHEM
TRANSPORTI DHE MONTIMI GRATIS
PER MA SHUM INFO NE TEL o49 25 12 13 045 250 569 049 20 43 26
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim