TAVOLIN PER PC ME NJE QMIM SHUME TE VOLITSHEM

Shitet nga: TV 18 Shk 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHES TAVOLIN PER KOMPJUTER ME NJE QMIM SHUME TE VOLITSHEM SI DHE KUALITET TE MIRE E CILA ESHTE E PUNUAR ME MEDIAPAN , ESHTE PAK E PERDORUR ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim