TE GJITHA NGA MOBILET KUALITATIVE Si DHE RIPAR..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: labi dekor Dje 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
punojm dhe riparojm te gjitha nga mobilet
-Dhoma gjumi
-Dhoma per femi
-Kuzhina
-Komoda
-Paradhoma
-Ormana te ndryshum
-Separe
-Tavolina karrige dhe karrika
-Tavolin buke me 6 karrika per veten 240 euro
-Komplet invertar per kafene dhe restorante
-KARRIKA ME SHUMIC DHE PAKIC
-GARNITURA
ju mirpresum me ni qmin shum te volitshum
per ma shum info 045- 250- 569 049- 251- 213
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim