Tavolinë, Tavolin kompjuteri

Shitet nga: Eroll 22 Mar 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Dy tavolina të vogla. Njëra me xham siper e cila heket lehtësisht nuk rëshqet. Tjetra është fixe dhe e lehtë, Tavolina e kompjuterit eshte mjaft komode dhe e menaxhushme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim