Tavolinë

Shitet nga: fatmir 07 Shk 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina është e re tërësisht. E pa përdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim