Tavolinë me karrike

Shitet nga: xhevdet 01 Pri 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Pesë tavolina me nga katër karrike nga metali.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim