Tavolinë

Shitet nga: vedat poterqoi 28 Dhj 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolinë për dhomë ndeje. Me përmasa 130x80 cm. Pothuajse e re, shumë e rujtur dhe e bukur, çmimi i saj ka kushtu 130 euro. Arsyeja e vetme që e shes është pak e madhe për dhomën ku rri, mund ta shihni edhe në foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim