Tavolin druri

Shitet nga: shkelzen 03 Mar 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavolin druri shum e rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim