Tavolin me 6 karrika

Shitet nga: tavolin 28 Shk 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolin me 6 karika esht shum e ruajtur. arsyeja e shitjes eshte se esht shum e madhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim