Tavolin me 6 karrike me Dijapan prej 199 eu vibe..

Shitet nga: Te Lindi 07 Gsh 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
kujdes :
gjindemi ne gjilan
me ket qmim transportin e beni ju Transportin e Bejm Vetem me 25 euro

nje komplet mundeni me mar vet nese keni vetur !! per Mitrovic ..!!

Brenda Dites Jua Sjellim ne Shtepit Tuaja...!
Kujdes:
Per ju qe jetoni jasht ks
Keni mundesin te zgjedhni
Tavolinet me karrik te cilat ju pershtaten
Ne shtepit e juaja ngjyrat
Dhe keni mundesin te telefononi
Ne Viber +37745513270
dhe sipas adresave ne jua dergojm neper shtepit e juaja
por jo me ket qmim qe esht ,normal duhet te paguhet transporti
per ndryshe mundeni mi mar edhe vet me ket qmim ktu ne Gjilan..!!
Ju Mirpresim ne ket koh..
h 08:00 deri 22:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim