Tavolin ne gjendje te mire cmimi fiks

Shitet nga: Enis Salihi 06 Gsh 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Ju lutem vetem bleresit serioz Te kontaktojne,flm per mirekuptim.e Para 15.e dyta 15.e treta 5.e katerta 10.gjithesej 45 euro.bon edhe ndamas per ti marre....!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim