Tavolin per ushqim

Shitet nga: Burhan 21 Maj 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin per ushqim me 8 karrika. Eshte shum e ruajtur. Tavolina mund te behat me a madhe dhe mun te behet edhe me e vogel. Çmimi 550€.
Viber&whatsapp: 049701133
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim