Tavolin

Shitet nga: Bashkim 04 Jan 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin e bukës me 6 karrige
Ne gjendje shum te mirë.
Materiali: dru dhe lekur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim