Tavolina& karrige

Shitet nga: Adii 21 Mar 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
9 Tavolina
42 karrige
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim