Tavolina dhe karrika

Shitet nga: Adii 01 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 9 Tavolina
Dhe 42 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim