Tavolina karrige

Shitet nga: Adi 13 Mar 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 9 tavolina e 42 karrige
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim