Tavolina karrika

Shitet nga: Adi 21 Shk 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
9 tavolina dhe 42 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim