Tavolina me 6 karrika

Shitet nga: Fisnik 16 Nën 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinën me 6 karrika çmimi i volitshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim