Tavolina me kater karriga

Shitet nga: Admir 06 Dhj 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e rrumbullaket me kater karriga.
Cmimi 80 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim