Tavolina

Shitet nga: shitesi 25 Gsh 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolinen me 5 pjes shum pak e perdorur per me shum informata
tel. 049-207-724 gjendemi ne mitrovice qmimi i fundit 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim