Tavolina

Shitet nga: hyseni 11 Pri 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten 10 copa tavolina te drurit me kemb te hekurit qe i palohen tavolinat jan ne gjendje te mir dimenzionet jan 1.20 cm me 90 cm qmi esht 45 € copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim