Tavolina

Shitet nga: Gazi 15 Shk 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina shume e rujtne urgjent dhe qmimi shum i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim