Tavolinat shume pak te perdorura

Shitet nga: Mercedesi 22 Sht 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten dy tavolinat shume pak te perdorura.
Nje tavoline 8 euro, kurse dyjat 15 euro.
Tavolinat jane ne gjendje te rregult
.Cmimi i arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim