Tavoline karriga per oborr dhe tersa

Shitet nga: Lavdimi 02 Pri 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me karriga te reja pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim