Tavoline per kompjuter

Shitet nga: Tavolin per Kompjuter 15 Pri 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline per kompjuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim