Tavoline

Shitet nga: Pleurat 05 Tet 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me dimensionet 150cm x 150cm x 40cm nga druri. Mund ti ndryshojme dimensionet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim