Trapezari

Shitet nga: Behar 05 Pri 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Trapezari pa karrike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim