Trepezari me 6 karrika

Shitet nga: Eki 09 Pri 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavoline e perdorur , me 6 karrike, 1.80 cm e madhe e ka edhe shtojsen per zmadhim,

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim